Ronaldo chce vyhrát s United další trofeje

Cristiano Ronaldo dal fanouškům Manchesteru United naději, že i v příští sezóně bude hrát na Old Trafford.

Portugalská fotbalová hvězda, která je neustále spojována s přestupem do Realu Madrid, tvrdí, že anglická Premier League je nejlepší fotbalová soutěž na světě. Cristiano opět zdůraznil, že klub z Old Trafford miluje a nechystá se jej opustit. Reagoval tak na spekulace, podle kterých už je jeho přestup do Španělska dohodnutý. Portugalský reprezentant uvádí, že není vůbec žádná náhoda, že se do semifinále Ligy Mistrů probojovaly tři kluby z Anglie.

"Není to náhoda, že jsou v semifinále Ligy Mistrů celkem tři anglické týmy. Podle mého názoru je to proto, že Premier League je nejtěžší fotbalová soutěž s největší konkurencí a hrají zde nejlepší hráči. Je to skvělý pocit a zbožňuji tady hrát. Jsem zde velmi šťastný. Chci zde vyhrát více trofejí. V současné době si myslím, že jsem ve správném klubu. A chci zde v příští sezóně vyhrát další trofeje", řekl Ronaldo.

Manchester United se v neděli střetne v semifinále FA Cupu s Evertonem ve Wembley. Vítězství udrží svěřence Sira Alexe Fergusona v naději na zisk všech pěti trofejí, ale Ronaldo tvrdí, že utkání proti Toffees nebude vůbec lehké.

"Máme tuto příležitost, ale bude obtížné vyhrát pět trofejí. Není to nemožné. Nyní budeme hrát proti Evertonu a bude to těžké utkání, ale všichni ví, že pokud vyhrajeme, budeme zase ve finále. Teoreticky je lepší hrát proti Evertonu než proti Chelsea nebo Arsenalu, ale Manchester United má k Evertonu hodně respektu. Mají skvělé hráče a skvělého manažera. Musíme je respektovat, ale dle mého názoru máme lepší tým. A pokud chceme postoupit, musíme to ukázat v neděli na hřišti", dodal Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.