Ferguson: V neděli udělám pár změn

Sir Alex Ferguson potvrdil, že v nedělním utkání FA Cupu proti Evertonu udělá určité změny v sestavě.

Skotský manažer uvedl, že středeční výhra Manchesteru United nad Portem stále jeho svěřence dost sil a tak bude muset před nedělním pohárovým utkání udělat určité změny v sestavě.

"Hrálo se ve vysokém tempu a ani na chvíli jsme nepolevili. Oba dva týmy neustále napadaly hráče, což už jsem dlouho v Evropě neviděl. Je tedy přirozené, že jsme ztratili v některých částech týmu energii. V neděli budu muset udělat pár změn, protože to bude velké utkání", řekl Fergie.

Darren Fletcher, který zmeškal cestu do Portugalska, by se měl vrátit do sestavy United, ale Sir Alex Ferguson má před sebou dilema, zda má nasadit do utkání Michaela Carricka a Wayne Rooneyho.

"Nejedná se o žádná vážná zranění, ale mají pár kopanců a modřin. Rooney dostal ránu a Carrick dostal ránu do kotníku, ale není to nic vážného. Dobrá zpráva je ta, že Fletcher v posledních dnech trénoval a měl by být fit na neděli", dodal manažer United.

Další dobrou zprávou je to, že se do tréninku vrací obránce Wes Brown. V pondělí večer by mohl nastoupit za rezervní tým proti Prestonu North End v Lancashire Senior Cup.

"Wes dnes začal trénovat s prvním týmem, což je skvělá zpráva. Uvažuji o tom, že by odehrál v pondělí utkání za rezervní tým. Možná to bude na něj trochu brzy, ale přichází nejdůležitější část sezóny, máme před sebou těžká utkání, a proto jeho návrat možná trochu uspíšíme. Ostatní jsou v pořádku. Bylo by dobré, kdybychomjej měli k dispozici, jelikož nám to dává více možností na pravý kraj obrany spolu s Gary Nevillem a mladým Rafaelem. Rafael vypadá v tréninku velmi dobře. To nám dává podporu zadních řad", zakončil Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.