Ronaldo: Byl to můj nejkrásnější gól

O vítězství Manchesteru United nad FC Porto ve včerejším utkání rozhodl krásnou brankou Cristiano Ronaldo, který ji označil za nejlepší, jakou kdy vstřelil.

Cristiano Ronaldo ve včerejším utkání s Portem v šesté minutě napřáhl z 40ti yardů a k údivu všech střela skončila v rohu domácí branky. Jednalo se o jedinou branku utkání a Manchester United tak po vítězství 1:0 postoupil do semifinále Ligy Mistrů, kde se střetne s Arsenalem. Druhou semifinálovou dvojici bude tvořit Barcelona a Chelsea. Pro Ronalda to byla první branka v Lize Mistrů na hřištích soupeře v této sezóně. Sám Ronaldo tuto branku označil za nejkrásnější, jakou kdy vstřelil.

"Když mi Anderson přihrál, ihned mě napadlo, že vystřelím na branku, a podařilo se mi vstřelit fantastickou branku. Je to nejlepší branka, jakou jsem kdy vstřelil. Právě jsem viděl záznam a ani jsem si neuvědomil, že to bylo ze 40ti metrů, a napálil jsem to rychlostí 105 kilometrů za hodinu – wow. Toto vítězství nám dodá sebevědomí. V posledních pěti utkáních jsme nehráli dobře, ale doufám, že toto utkání to změní. V semifinále to pro nás bude skvělý duel, protože Arsenal hraje fantastický fotbal. Dobře je známe, ale myslím si, že je můžeme porazit a postoupit do finále", řekl portugalský reprezentant.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.