Fergie a Michael Carrick před utkáním

Sir Alex Ferguson před zítřejším utkáním s FC Porto věří, že portugalský tým může být poražen.

Manchester United čeká zítra těžký úkol – po úvodní remíze 2:2 s Portem ve čtvrtfinále Ligy Mistrů, musí anglický tým na Estadio do Dragao vyhrát, pokud chce pomýšlet na postup do semifinále soutěže. Porto zatím ještě na domácím hřišti nedokázal porazit žádný anglický tým. Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson se ale tímto rekordem nezaobírá a uvádí, že hráči Jesualda Ferreiry se dají porazit.

"Porto je velmi agresivním týmem, zvláště na domácím hřišti. V týmu mají několik brazilských a argentinských hráčů, což jim dává instinkt a houževnatost, což dokazuje, jakým způsobem doma hrají. Ale mohou mít také smolné dny. Začátkem sezóny prohráli na domácím hřišti V základní skupině Ligy Mistrů s Dynamem Kyjev a také byli poraženi Arsenalem na Emirates Stadium. Na Porto máme smíšené pocity. Vzpomínám si, že když hrál ještě Eric Cantona, porazili jsme je na Old Trafford 4:0 a v Portugalsku jsme pak remizovali 0:0. Poslední zkušenost ale není příjemná, to když je ještě trénoval Jose Mourinho", řekl Sir Alex Ferguson.

"Jsme vítězové Premier League a Ligy Mistrů a nechceme, aby nám unikla jediná trofej. Jsme ještě více odhodláni vyhrát než minulý rok. Vždy je zde velké odhodlání po úspěchu, což se nám v minulých letech povedlo. Ale chceme vyhrát znovu. Když budeme mít svůj den, můžeme porazit kohokoliv, takže do Portugalska půjdeme s vírou, že můžeme vyhrát", řekl Michael Carrick.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.