Ronaldo: Máme lepší tým než Porto, vyhrajeme

Záložník Manchesteru United Cristiano Ronaldo je přesvědčen o tom, že United se podaří v zítřejším zápase Ligy Mistrů porazit FC Porto.

Manchester United v prvním utkání čtvrtfinále Ligy Mistrů proti FC Porto na Old Trafford uhrál remízu 2:2, když si v závěru utkání nechal zbytečně vstřelit vyrovnávající branku, která by mohla svěřence Sira Alexe Fergusona v celkovém účtování hodně mrzet. Hráči United ale věří, že se jim podaří na Dragao Stadium vyhrát, i když se to zatím žádnému anglickému týmu nepovedlo. V úspěch věří i portugalský reprezentant Cristiano Ronaldo, který byl v posledních dnech kritizován za slabé výkony.

"Cítím se dobře, cítím se jistě, nejlepší zápasy přicházejí a já jsem na ně připraven. Když se losovalo, chtěl jsem Porto. Myslím si, že máme lepší tým než Porto, ale musíme je respektovat, protože v současnosti jsou nejlepším týmem v Portugalsku. Mají skvělého trenéra, několik skvělých hráčů, ale musíme ukázat, že jsme lepší. Chceme vyhrát vše, co je možné. Sezónu bych chtěl zakončit vítězstvím v Premier League, FA Cupu i Lize Mistrů. Spoluhráči to cítí stejně jako já. Hráči jsou dobře naladěni a věříme si", řekl Cristiano Ronaldo.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.