Paul Scholes: Můžeme to dokázat

Paul Scholes nevidí jediný důvod, proč by Manchester United nemohl ve středu večer vyhrát v Portu a postoupit tak do semifinále Ligy Mistrů.

První zápas čtvrtfinále Ligy Mistrů mezi Manchesterem United a FC Porto skončil remízou 2:2, když těsně před koncem vyrovnával střídající Mariano. Portugalský tým tak má před odvetou lepší výchozí pozici, ale United se nechtějí vzdát. Na Dragao Stadium se ještě nepodařilo žádnému anglickému týmu vyhrát, ale Paul Scholes věří, že Manchesteru United se to může povést.

"Vše, co musíme v Portu udělat, je vyhrát fotbalový zápas. S hráči, které máme, to můžeme dokázat", řekl anglický záložník.

Po posledních nevýrazných výkonech Manchesteru United Paul Scholes doufá, že sobotní výhra na Stadium of Light může tým Sira Alexe Fergusona nakopnout.

"Je vždy pěkné vyhrát. Vždy to podpoří vaši důvěru. Myslím si, že trochu takové podpory jsme potřebovali. Bylo to pro nás velké vítězství. Už předtím vyhrál Liverpool stejně tak jako Chelsea. Nezvyšuje to tlak. Musíme odvádět vlastní práci", dodal Scholes.

Scholes také pochválil střelce vítězné branky v utkání se Sunderlandem Federica Machedu. 17letý Macheda pokračuje ve skvělé formě a ve druhém zápase za United vstřelil už druhý gól. Obě vstřelené branky zajistily Manchesteru United důležité tři body.

"Myslím si, že se mu podařilo skórovat poté, co se teprve podruhé dotknul míče. Vypadá jako ohromný střelec a snad od něj ještě hodně uvidíme. Je to mladý hoch, ale jsem si jistý, že ostatní kluci ho udrží nohama pevně na zemi", zakončil zkušený záložník.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.