David Moyes je poctěn zájmem United

David Moyes je polichocen spekulacemi, podle kterých by v budoucnu mohl na Old Trafford nahradit Sira Alexe Fergusona, ale uvádí, že nyní se soustředí jenom na Everton.

Manažer Evertonu odvedl během sedmi let v Goodison Parku obrovský kus práce a Sir Alex Ferguson jej často chválí. Ferguson je velkým obdivovatelem Moyesovy práce, když Everton každou sezónu bojuje o pohárové příčky a to i přesto, že nemají moc velký rozpočet. Právě Everton se střetne v neděli v semifinále FA Cupu s Manchesterem United a David Moyes doufá, že jeho tým se po 14ti letech znovu podívá do finále ve Wembley. Moyes je sice chválou na svojí osobu poctěn.

"Snažím se toho nevšímat, ale stejně to k vám přijde. Je to pěkné. Ale možná to je odlišný druh myšlenkových her Sira Alexe Fergusona jak zdemoralizovat Davida Moyese. Může to být ten případ, ale také nemusí. Ale nikdy bych nebyl nevěrný nebo bezohledný ke svému klubu. Ano, je to pěkná věc. Ale není to ani jeden rok od toho, co lidé říkali, že Sira Alexe Fergusona nahradí Roy Keane nebo Mark Hughes nebo Martin O’Neill. Opravdu si užívám své práce a rád bych pro fanoušky vyhrál nějakou trofej. Hodně fanoušků je otráveno manažery, kteří se často mění. Fanoušci Evertonu ke mně jsou skvělí a rád bych jim to oplatil. Bylo by skvělé, kdybychom v této sezóně vyhráli pohár", řekl David Moyes.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.