Ben Foster o utkání a Machedovi

Ben Foster je rád, že dostal šanci chytat ve včerejším utkání proti Sunderlandu.

Anglický brankář Ben Foster dostal ve včerejším ligovém zápase proti Sunderlandu přednost před jedničkou Edwinem Van der Sarem, kterého Sir Alex Ferguson nechal odpočívat před středečním utkání Ligy Mistrů v Portu. Foster sice měl podíl na obdržené brance, ale i přesto United zvítězili 2:1 a získali důležité tři body.

"Zjistil jsem to začátkem týdne, že budu chytat, takže jsem měl čas blíže se podívat na tým Sunderlandu a psychicky se na ten zápas připravit, protože když nehrajete pravidelně každý týden, chvíli trvá, než si na to zvyknete. Je skvělé, že jsme získali tři body, kluci jsou spokojení. Začali jsme dobře, ale hodně nám to ztížili a tvrdě dřeli celých 90 minut. Ale neměl jsem moc zákroků, takže jsme si pravděpodobně ty tři body zasloužili", řekl Foster.

Anglický reprezentant také pochválil svého spoluhráče Federica Machedu, který svým gólem opět rozhodl o vítězství Manchesteru United.

"Je to fantastický příběh. Minulý týden vstřelil neuvěřitelný gól a dnes dokázal to stejné. Řekl, že to byla plánovaná teč do rohu branky, ale nemyslím si, že mu to kluci věří. Kiko v této sezóně pravidelně střílí branky za rezervní tým a díky tomu si zasloužil šanci. Je to rozumný mladík a nemyslím si, že spoluhráči ho nechají usnout na vavřínech – Gary Neville ho drží nohama pevně na zemi", dodal bývalý brankář Stoke City.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.