Fergie po zápase

 Sir Alex Ferguson si myslí, že výkon jeho svěřenců byl slabý. Je tedy rád, že jeho tým alepoň udržel první místo.

 

" V prvních minutách zápasu jsme hráli velmi dobře. Dobře jsme přecházeli do útoku, ale nedokázali jsme využít správné chvíle na zakončení. Podobně jsme začali i v druhém poločase, ale tady musím pochválit Sunderland, který stále bojoval. Asi jsme se nechali příliš unést jejich pozicí v tabulce," dodal Fergie.

 " V Premiership není žádný zápas jednoduchý, ale to už všichní ví. Sunderland nás dokázal velmi dobře bránit. Chvílemi jsme hráli dobře, ale většinu zápasu to bylo horší. Zápas nebyl vydařený, ale nejdůležitější je výsledek," přiznal Ferguson.

 " Dnešní výhra je pro nás další motivací ke konci sezóny. Před námi je ještě sedm zápasů v Premier League. Teď musíme vyhrávat vše, co se dá. Dnešní výhra byla velmi důležitá. Myslím, že můžeme být s výsledkem spokojeni," zakončil Sir Alex Ferguson.

SAF se pak vyjádřil k Federicovi Machedovi.

Odchovanec Lazio Řím dokázal před týdnem zajistit v nastaveném čase proti Aston Ville vítězství. Tato situace se opakovala i včera. Kiko, který nosí na svým zádech jméno Macheda, vstřelil rozhodující branku jen pár sekund poté, co přišel na hřiště.

" Macheda má v sobě něco speciálního. Někdo z hráčů mi řekl, že toto celou dobu trénoval. Postavil se tak, aby mohl vhodně tečovat míč. Jeho instinkt je neuvěřitelný," řekl Ferguson.

" Ví, co od něj očekáváme na hřišti. Má dělat obraně soupeře co největší potíže. Dokáže si s obranou soupeře skvěle poradit a to ukázal i dnes. Nebojí se ničeho. Přišel na hřiště z lavičky a hned vstřelil branku," zakončil Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.