Novinky v MUFC

Co nového se stalo v United během tohoto týdne? To nejdůležitější najdete v tomto článku…

 

Park chce porazit Sunderland

Ji-Sung Park nedávno odehrál zápas za Jížní Koreu. Proti Aston Ville odpočíval, ale v zápase s FC Porto hrál od prvních minut. Teď přiznal, že je pro něj zápas ze Sunderlandem jeden z nejdůležitějších.

Douglas Costa do United?

Sir Alex Ferguson pokračuje v hledání nových talentovaných hráčů. V tuto chvíli sleduje 18-letého Douglase Costu. Podle některých lidí je tento hráč novým nástupcem Ronaldinha. Fergusonovi radil při výběru hlavně skaut United, Jaap Stam.

 Proti Sunderlandu bez Ferdinanda

Sir Alex Ferguson potvrdil, že má problémy v obraně. Až do dvou týdnů by se měli vrátit Rio Ferdinand, Wes Brown a Rafael da Silva. Rio Ferdinand tedy bude chybět delší dobu, než se původně očekávalo.

 Redknapp: Campella můžeme koupit

 Harry Redknapp, manažer Tottenhamu Hotspur, si myslí, že Manchester United podlehne naléhání Spurs a v létě prodá Fraizera Campbella do Tottenhamu.

 Manchester United sleduje Buffona?

Podle některých deníků se brzy odehraje bitva mezi ManCity a ManUnited. Tato bitva ale nebude na hřišti, nýbrž to bude bitva o Buffona. Gianluigi Buffon je také sledován FC Barcelonou.

 Sbragia: Musíme hrát jako Porto

Porto zaskočilo United aktivitou již na začátku zápasu. Stejnou metodu by chtěl aplikovat od samého začátku i manažer Sunderlandu, Ricky Sbragia.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.