United bojují s Man City o… Buffona!

Senzační a zárověň neuvěřitelná zpráva se objevila v anglických novinách. Manchester United a Manchester City bojují Gigiho Buffona!

 

Není žádným tajemstvím, že kariéra Edwina Van der Sara se pomalu blíží do svého konce a Sir Alex Ferguson se bude muset poohlédnout po nové akvizici, která by zacelila díru po odchodu zkušeného Holanďana. V současnosti se ale objevila zpráva, že Manchester United stojí o služby jednoho z nejlepších brankářů na světě Gigiho Buffona!!

Spolu s United stojí o služby italského reprezentanta také jeho největší rival Manchester City, který má ve své kádru zkušené brankáře v čele s Shaynem Givenem a Joem Hartem. Ale majitelé City mají hodně peněz a neví co s nimi. A tak jejich tajným přáním je, aby si Buffon zahrál v jejich dresu. Manchester United však v klubu také nemá žádné podřadné brankáře – budoucnost Anglie Ben Foster a Polský brankář Tomasz Kuszczak, kterého ale v letošní sezóně odsunul Foster až na pozici brankářské trojky.

Odhadovaná cena Gigiho Buffona je 50 milionů eur a o jeho služby také stojí Barcelona, která není spokojená s výkony Victora Valdese.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.