Hráč měsíce Březen: Ryan Giggs

V anketě nejlepší hráč Března, kterou volí fanoušci na serveru ManUtd.cz s přehledem vyhrál Ryan Giggs. Je to již jeho druhé vítězství v této anketě.

 

Giggs vyhrál s velikým přehledem – získal 53,15 % všech hlasujících, celkem pro něj hlasovalo 321 fanoušků a dá se říci, že Ryan Giggs si tuto výhru určitě zasloužil. Je to již jeho druhé vítězství za sebou a stále dokazuje, jak je pro celý Manchester United důležitý. Na 2. místě skončil Wayne Rooney, pro kterého hlasovalo 166 fanoušků (27,48 % z celkového počtu hlasujících). Rooney především předvedl skvělý výkon na Newcastlu a v FA Cupu na Craven Gottage, kde se ale o necelé dva týdny později nechal bezmyšlenkovitě vyloučit.

 Giggs s Rooneym měli svá místa celkem jistá, ale veliký boj se uskutečnil poslední místo na pomyslném stupni vítězů. Nakonec se na 3. místě umístil Ji-Sung Park, pro kterého hlasovalo 44 fanoušků (7,28 %). Pomyslnou bramborou medaili získal Carlos Tévez, který si získal hlasů od 39 fanoušků (6,46 %) a na poslední místě skončil obránce John O’Shea s počtem hlasů 34 (5,63 %).

Doufejme, že na konci příštího měsíce se už budeme radovat ze zisku nějaké trofeje a že Ryan Giggs nebo úplně někdo jiný bude dělat radost všem fanouškům United :-).

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.