Ohlasy hráčů Manchesteru United

Zde najdete ohlasy některých hráčů Manchesteru United ke včerejšímu utkání Ligy Mistrů proti Portu.

Obhájce titulu v úterý večer přivítal v prvním utkání čtvrtfinále na Old Trafford portugalský tým FC Porto. Všichni očekávali, že Rudí ďáblové v domácím prostředí nezaváhají, ale opak byl pravdou. United zaspali hned v úvodu utkání, když se střelecky prosadil Cristian Rodriguez. Domácím se sice pak podařilo zápas díky brankám Rooneyho a Teveze otočit, ale poslední slovo měli hosté, konkrétně Mariano, který v 89. minutě upravil na konečných 2:2. Manchester tak bude mít v odvetě těžkou práci a pokud bude chtít postoupit, bude muset v Portugalsku vyhrát.

"Věděli jsme, že Porto má dobrý tým. Před zápasem jsme viděli jejich videa. Věděli jsme, co máme čekat, ale myslím si, že jsme se s tím měli vypořádat lépe. V odvetě budeme muset hrát tak, jak to umíme, a budeme doufat, že se nám podaří vyhrát. V této sezóně mají skvělou bilanci na hřištích soupeřů v Lize Mistrů. Věděli jsme, co potřebujeme udělat, jenom jsme se s tím nedokázali vypořádat. Naštěstí jsme ale stále ve hře, mohlo to pro nás dopadnout hůře. Snad se nám u nich podaří dokázat, že máme dobrý tým a vybojujeme vítězství. Jako tým jsme udělali hodně chyb a takhle to opravdu nejde. Pokud soupeř předvádí skvělý fotbal, tak budiž, ale my jsme udělali chyby sami, snad se nám je podaří do příště odčinit", řekl Wayne Rooney.

"Když budeme mít náš den, dokážeme porazit kohokoliv, takže do Portugalska půjdeme s důvěrou, že můžeme vyhrát. Dáme do toho všechno. Mají dobrý tým, ale neřekl bych, že se toho máme bát. Jsou dobří, ale to se dá v této fázi soutěže očekávat. Necítili jsme se nervózní, byli jsme si vědomi toho, že věci nejdou tak, jak by měly, takže se snažíte hrát co nejlépe, aby jste to napravili. Zápas jsme nezačali dobře, ale postupem času to bylo lepší. Byla to smůla, že jsme dostali v závěru branku. Ale není to nejhorší výsledek, ještě nejsme mimo hru. Stále jsme ve hře a máme o co hrát. Nyní nás v sobotu čeká velké utkání proti Sunderlandu a už se na něj těšíme", řekl Michael Carrick.

"Neřekl bych, že naše sebevědomí je nízké, ale jsme velmi zklamaní tím, jak zápas nakonec skončil. Zápas jsme začali špatně, dostali jsme brzký gól, ale dostali jsme se do zápasu. Za stavu 2:1 jsme věděli, že to pro nás bude dobrý výsledek, ale nepodařilo se nám to udržet a víme, že nyní musíme v Portu vyhrát. V útoku máme hráče, kteří umí střílet branky, ale nepůjdeme do zápasu s tím, že budeme jenom hloupě útočit. Mají dobré hráče, zvláště v útoku, kde budou čekat na naše chyby, takže musíme hrát velmi chytře. Věděl jsem, že mají dobrý tým, ukázali to v posledních letech zvláště na domácí půdě. Bude těžké je porazit doma v Portugalsku a očekáváme těžké utkání. Ale budeme se snažit ze všech sil, aby jsme uhráli takový výsledek, který potřebujeme", řekl Nemanja Vidic.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.