Jesualdo Ferreira před dnešním zápasem

Trenér FC Porto Jesualdo Ferreira říká, že jeho tým chce dokázat, že má na to, aby porazil Manchester United.

Portugalský fotbalový mistr FC Porto se dnes představí na Old Trafford v prvním utkání čtvrtfinále Ligy Mistrů. Trenér Porta Jesualdo Ferreira sice uvádí, že Manchester United má výhodu, jelikož má široký kádr, ale dále uvádí, že je velmi rád, že jeho tým bude mít tu šanci poměřit své síly s nejlepším týmem na světě a plánuje dokonce na Old Trafford získat všechny tři body.

"Vždy je velká pravděpodobnost, že narazíte na anglický tým. Ze sedmi možných týmů byly čtyři anglické, ale Manchester United byl jediným týmem, proti kterému jsem chtěl hrát, a hráči by zvolili stejně jako já. Máme šanci dokázat, že můžeme uspět proti silnému celku. Sledoval jsem United a vím, co mám očekávat. Budeme připraveni", řekl Ferreira.

"Podmínky United a Porta jsou zcela odlišné. Ligy jsou jiné, stejně tak jako hráči. Rád bych řekl, že můžeme získat hvězdné fotbalisty, ale není tomu tak. Musíme získávat hráče, které nikdo nezná. Ale zápas je pro všechny stejný a můžeme soupeřit o výsledky a trofeje. Musíme být jenom chytřejší než ostatní týmy", dodal trenér FC Porto.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.