Hráč měsíce Březen

Znovu je tu vámi velmi oblíbená anketa o hráče měsíce. Tentokrát jsou v anketě dva útočníky, dva záložníci a jeden obránce.

 

Ryan Giggs – Ryan Giggs měl velikou zásluhu na tom, že se United podařilo postoupit do čtvrtfinále LM přes Inter Milán, ve kterém Giggs zahrál velmi dobře. Ve finále Carling Cupu proměnil jako první svůj pokus při penaltovém roztřelu.

John O’Shea – Celý měsíc hrál na postu pravého beka, kde zastupoval Garyho Nevilla. Celý měsíc si vedl skvěle, hlavně v zápasech s Interem, kde nepustil skoro k ničemu Stankovice s Balotellim.

Ji-Sung Park – V zápase s Liverpoolem byl pro obránce Scousers největší hrozbou. Stejně tak v zápase FA Cupu na hříšti Fulhamu nebo při zápase s Newcastlem.

Wayne Rooney – Trefil jak do sítě Newcastlu, tak v FA Cupu na Craven Gottage. Své renomé si možná trochu poškodil zbytečným vyloučením v zápase s Fulhamem v PL, kdy nezvládl své emoce.

Carlos Tévez – Ve všech zápasech působil velmi bojovně, trefil se do sítě Fulhamu a také ve Wembley při penaltovém rostřelu.

Hlasovat můžete čtvrtka 9. dubna do 15:00, anketu naleznete v pravém menu (jako vždy).

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.