Preview: Manchester United – Aston Villa

Dokáže Manchester United po dvou prohraných zápasech znovu vyhrát? To vše a mnohem více se dozvíme zítra v 17:00 na Old Trafford, kde se odehraje utkání v rámci 31. kola Premier League.

 

Manchester United poslední dva zápasy Premier League prohrál – doma s Liverpoolem 1:4 a poté na Craven Cottage s domácím Fulhamem 0:2. Manchester United v obou zápasech přišel o své hráče, kteří se nechali vyloučit. Doma s Liverpoolem dostal červenou kartu Nemanja Vidic a proti Fulhamu Paul Scholes a Wayne Rooney, takže Sir Alex Ferguson ude muset řešit, koho poslat na post středního obránce vedle Jonnyho Evanse, protože v kvalifikačním zápase o MS 2010 se v dresu Anglie zranil Rio Ferdinand. Vedle Evanse by se měl objevit Gary Neville nebo John O’Shea. Ale není také vyloučeno, že už bude fit sám Ferdinand. V středu zálohy se zřejmě objeví Michael Carrick s Ryanem Giggsem a na krajích Ronaldo s Parkem, popřípadě vyztuží střed zálohy ještě Darren Fletcher, protože Manchester United bude mít dnes k dispozici pouze dva útočníky Dannyho Welbecka a Carlose Téveze, který dnes bude v útoku osamocen. United budou chybět potrestaní Vidic, Scholes a Rooney a také zraněný Owen Hargreaves. 

Pravděpodobná sestava: Van der Sar – Evra, Evans, Ferdinand, Neville – Park, Giggs, Carrick, Fletcher, Ronaldo – Tévez

 Tým Martina O’Neilla poslední zápas PL prohrál na Anfield Road s domácím Liverpoolem 5:0 (!), takže atmosféra v týmu, který bojuje o Ligy Mistrů není také nijak skvělá. Mužstvo Villans nastoupí v bráně s Bradem Friedel, v obraně pak Carlos Javier Cuéllar, Luke Young, Curtis Davies, Gareth Barry. V záloze Ashley Young, Stilian Petrov, Nigel Reo-Coker a James Milner a v útoku Emile Heskey s Johnem Carew nebo Gabrielem Agbonlahorem. 

Pravděpodobná sestava: Friedel – Barry, Cuéllar, Davies, L. Young – Milner, Reo-Coker, Petrov, A. Young – Heskey, Agbonlahor

 Nominace

Manchester United: Van der Sar, Foster, Kuszczak, Neville, O’Shea, Ferdinand, Evans, Evra, Fabio, Ronaldo, Nani, Fletcher, Gibson, Possebon, Carrick, Park, Giggs, Tevez, Welbeck.

Aston Villa: Friedel, Guzan, Reo-Coker, L. Young, Knight, Cuellar, Davies, Shorey, Bouma, Milner, Gardner, Petrov, Barry, Sidwell, Salifou, A. Young, Agbonlahor, Carew, Delfouneso, Heskey.

Oba kluby od sebe dělí vzdálenost 128 kilometrů (Manchester – Birmingham)

Můj Tip: 2:1

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.