Novinky z MU

Fabio možná přestoupí do Rangers. Další kandidáti na post generálního sponzora. Rooney oceněn. Tévez nechce odcházet. Ibrahimovic zažil nejhorší porážku a Owen Hargreaves se pomalu uzdravuje.

 

 Fabio do Rangers?

Server Triballfootball.com přišel s informací, že se o Brazilského mladíka ve službách United Fabia zajímá Skotský klub Rangers, který právě postrádá obránce na levou stranu obrany. Podle médií je Skotský klub nabídnout až 5 milionů liber. 

 

Air Asia, Tata Group nebo Samsung?

Stále se hovoří o tom, kdo se stane novým generálním sponzorem Manchesteru United. AIG, která má s United smlouvu do roku 2010 už další smlouvu neprodlouží z důvodů ekonomické krize a tak se mluví o nových společnostech. Mezi možné kandidáty se už zařadili společnosti Air Asia, Tata Group, Samsung, Saudi Telecom nebo indická společnost Sahara.

 

 Rooney nejlepší hráč v Anglii!

Wayne Rooney je podle hlasujících na oficiálních stránkách Anglické kopané TheFA.com nejlepším hráčem v Anglii za rok 2008. Druhé místo obsadil kapitán Aston Villy Gareth Barry.

 

Tévez: Nechci odejít

Carlos Tévez dokazuje, že svou fotbalovou kariéru chce i nadále trávit v Manchesteru United. "Nechci nikam odcházet. V Manchesteru to miluji, je to můj druhý domov," nechal se slyšet Argentický střelec. 

 

Ibrahimovic: Porážka s United byla nejhorší

Švédský útočník ve službách Interu Milán, který nedávno vypadl po dvojzápase s Manchesterem United z Ligy Mistrů se nechal slyšet, že vyřazení od Manchesteru bylo něco strašného. "Byla to moje nejhorší prohra v životě. Už nikdy nechci zažít nic tak strašného," řekl Zlatan. 

 

Hargreaves se pomalu uzdravuje

Jak se nechal slyšet Sir Alex Ferguson, tak léčba Owena Hargreavese se pomalu blíží do svého finále a hráč už bude připraven nastoupit na začátku příští sezóny. "Owen se v současnosti cítí velmi dobře. Z jeho aktuálního stavu máme všichni ohromnou radost," netají se Fergie.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.