Jak si vedli hráči United v reprezentacích?

Jak si vedli hráči Manchesteru United v reprezentacích? To se dozvíte v tomto článku.

Anglie – Ukrajina 2:1
Wayne Rooney předvedl v tomto utkání velmi kvalitní výkon, i když se mu nepodařilo skórovat. Rio Ferdinand odehrál 88 minut utkání, v závěru musel být kvůli zranění vystřídán. Michael Carrick a Ben Foster zůstali pouze na lavičce náhradníků. Výhru Albionu zařídil v závěru utkání kapitán John Terry.

Skotsko – Island 2:1
Darren Fletcher odehrál celé utkání a pomohl Skotsku k vítězství 2:1 nad Islandem. Skotsko se momentálně nachází na druhém místě své kvalifikační skupiny. Skupinu vedou Holanďané.

Severní Irsko – Slovinsku 1:0
Jonny Evans odehrál celé utkání a pomohl domácím udržet čisté konto. Výhru zařídil v 73. minutě Feeney. Severní Irsko se nachází na prvním místě kvalifikační skupiny číslo 3 před Slovenskem, které má ale dva zápasy k dobru.

Itálie – Irsko 1:1
Irové uhráli v Itálii překvapivou remízu 1:1, kterou zařídil v závěru utkání Robbie Keane. John O’Shea odehrál celé utkání, do druhého poločasu zasáhl také Darron Gibson.

Francie – Litva 1:0
Francie doma porazila Litvu 1:0 brankou Riberyho. Obránce United Patrice Evra odehrál celé utkání.

Srbsko – Švédsko 2:0
Obránce Nemanja Vidic nastoupil v tomto přátelském utkání, které domácí Srbové vyhráli 2:0.

Portugalsko – Jihoafrická republika 2:0
Luis Nani v tomto přátelském utkání nastoupil na pravém kraji zálohy. Cristiano Ronaldo zasáhl až do druhého poločasu.

Bolívie – Argentina 6:1
Argentina v kvalifikačním zápase proti Bolívii utrpěla neuvěřitelný debakl. Carlos Tevez odehrál 76 minut utkání, ale na domácího brankáře se mu vyzrát nepodařilo.

Jižní Korea – KLDR 1:0
Záložník Park Ji-Sung pomohl svému národnímu týmu k důležitému vítězství nad severními sousedy z KLDR.