Nani: Chci hrát více

Portugalský mladík a veliká naděje Luis Nani chce více pomoci Manchesteru United v boji o titul. A také doufá, že už ho lidé přestanou srovnávat s Cristianem Ronaldem.

 

 Nani je na Old Trafford od roku 2007 a Manchester United stál 19 milionů liber. Portugalec odstartoval v United skvěle, když v utkání s Tottenhamem zařídil svou parádní brankou body United, ale od té doby není ve formě a Sir Alex Ferguson ho stále častěji nechává na lavičce náhradníků.

"Je pravdou, že bych mohl hrát lépe, ale hlavně potřebuji vědět, že jsem pro klub důležitý. Jsem přesvědčen, že když dostanu pořádnou šanci, nikdo z nás nebude litovat. Chci pomáhat United k trofejím," doufá v lepší zítřek Nani. 

"Jako každý se chci stále zdokonalovat, abych byl jedním z nejlepších hráčů na světě – to je jediná vlastnost, kterou mám s Cristianem společnou. Jinak jsme naprosto odlišní, až na to, že máme velmi podobný styl hry. Nechci s ním být srovnáván, chci být prostě Nani."

V nádcházejících zápasech uvidíme, zda si Nani v Manchesteru United vybojuje své místo, anebo poputuje na hostování nebo v horším případě klub opustí na trvalo. 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.