Ben Foster by mohl z United odejít

Ben Foster varuje manažera Manchesteru United Sira Alexe Fergusona, že pokud se nestane brankářskou jedničkou, mohl by z klubu odejít.

Anglický brankář odehrál na stadionu Wembley v roce 2009 stejný počet utkání jako na Old Trafford a přiznává, že každé další utkání je pro něj bonusem po frustrující sezóně. Ben Foster v Manchesteru United nedostává dostatek herních příležitostí a to hlavně skvělé formě Edwina Van der Sara. Minulý týden jsme jej ale mohli vidět v utkání anglické reprezentace proti Slovensku, kdy nastoupil do druhého poločasu utkání. Foster se tak po měsíci opět vrátil na stadion Wembley, kdy tehdy vychytal Manchesteru United vítězství v Carling Cupu proti Tottenhamu. 25letý bývalý brankář Stoke City přiznává, že chce chytat ve více utkáních.

"Byl to pěkný pocit, když jsem nastoupil. Ale potřebuji teď hrát fotbal, pravidelně chytat v prvním týmu je nutností. Příští rok to pro mě bude velká sezóna. Každé utkání, které v této sezóně odehraji, je bonusem, jelikož jsem neodehrál moc utkání. Skutečnost, že jsem odehrál dvě utkání ve Wembley, jedno za reprezentaci a jedno ve finále poháru, je fantastická. Pozvánka do reprezentace přišla z čista jasna a pak jsem dokonce nastoupil. Předvedli jsme skvělý výkon i výsledek a jsem rád, že jsem mohl být toho součástí", řekl Ben Foster.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.