Rooney šťastný z reprezentace

Wayne Rooney věří, že reprezentaci Anglie čekají v čele s Fabiem Capellem lepší časy. Angličané včera ve Wembley porazila slováky 4:0 a Rooney vstřelil dvě branky.

 

K Rooneyho dvěma brankám přidali ruku k dílu také Emile Heskey a Frank Lampard a tak Anglie porazila Slovensko 4:0. Byla to už Rooneyho sedmá branka ve čtvrtém mezinárodním utkání.

"Z naší současné formy mám opravdu skvělý pocit. Zápasy v reprezentaci jsou skvělé a já si je maximálně užívám. Já jsem tady proto, abych dával branky. Hráli jsme celkem dobře," řekl Rooney. "To je jedna věc, která nás může těšit. Měli jsme ukázat vše, co v nás je a to jsme také udělali. V utkání jsme si vytvořili více šancí a naše vítězství bylo určitě zasloužené, ale teď se musíme stoprocentně soustředit na středeční utkání s Ukrajinou, ve kterém nám ale budou nám chybět dva skvělý útočníci, ale snad si s nimi poradíme."

Mladý útočník také pochválil také svého spoluhráče Davida Beckhama, který překonal v počtu odehranných zápasů Bobbyho Moora. Becks včera nastoupil ke svému 109. zápasu.

"Díky Davidovi střílíme tolik branek, musíme mu všichni poděkovat. Všichni jsme z jeho rekordu šťastní. Je to úžasný hráč a velmi silný člověk, David je ten správný patriot," myslí si Wazza.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.