Reprezentace: Rooney dal dvě branky

V tomto článku se dozvíte, jak si hráči United vedli ve svých reprezentačních týmech.

Dobrým výkonem se ukázal Evans, který vstřelil druhou branku Severního Irska v zápase s Polskem. Jeho branka byla důležitá, protože pomohla Severnímu Irsku k vítězství 3:2 nad Polskem.

V přátelském zápase Anglické reprezentace jsme bohužel neviděli Rio Ferdinanda, který nenastoupil do zápasu, jelikož se ozvala jeho zraněná záda. Skvělým výkon se ukázal Wayne Rooney, který odehrál celý zápas a vstřelil dvě branky- nejprve v 68. minutě hlavičkou a poté v nastavení uštědřil Slovenskému týmu poslední branku.

V tomto zápase jsme mohli také vidět Bena Fostera, který nahradil v druhém poločase Davida Jamese a Michaela Carricka, který nastoupil na pár posledních minut. Carrick si připsal asistenci při brance Lamparda.

Celý zápas odehrál za svou reprezentaci Nemanja Vidic a společně se spoluhráči dokázal porazit Rumunsko 3:2. Obránce United předvedl dobrý výkon a hrál roli při druhé brance Srbska. Branka ovšem nebyla připsána jemu, tudíž se jednalo o vlastní branku Rumunska.

Ve stejné kvalifikační skupině reprezentoval Francii Patrice Evra v zápase proti Litvě. Francie vyhrála 1:0 díky brance Riberyho.

Za reprezentaci Irska odehrál celý zápas John O’Shea. Jeho reprezentace remizovala s Bulharskem 1:1. Za Bulharsko nehrál Dimitar Berbatov, protože byl zraněný.

90 minut odehrál také Darren Fletcher, ale ani on nepomohl reprezentaci Skotska, která prohrála s Nizozemskem 0:3.

Portugalci remizovali ze Švédskem 0:0. Cristiano Ronaldo odehrál dobré utkání a několikrát byl blízko branky. Svou šanci nedostal Nani, který seděl pouze na lavičce.

V barvách Argentiny hrál Carlos Tevez, který vstřelil branku v 47. minutě do sítě Venezuely. Zápas vyhrála Argentina v poměru 4:0.

Branky ke stažení: 2-0 Rooney