Co bude s Gary Nevillem až skončí?

Gary Neville přiznává, že opustit Manchester United by bylo jako "spadnout z útesu".

Kapitán Manchesteru United, který prakticky zmeškal většinu sezóny 2008/2009 kvůli zranění lýtka a kotníku, vyjádřil své obavy ohledně dlouhodobé budoucnosti. Minulý měsíc podepsal Neville novou smlouvu s United na jeden rok. 34letý obránce prozradil, že už začal přemýšlet o tom, co bude dělat, až skončí s fotbalem na Old Trafford. Neville si sice dělá trenérské kurzy, ale připouští, že by se po skončení fotbalové kariéry mohl zaměřit na něco úplně jiného než na fotbal, pokud by nenašel tu správnou výzvu, která by odpovídala jeho ambicím.

"Část mého já mi říká, abych zůstal ve fotbale, ale ta druhá část mi zase říká, že bych měl dělat něco jiného. Bylo by pěkné čelit jiné výzvě. Rád bych přemýšlel, že bych mohl dělat něco jiného než fotbal, ale realita je taková jaká je od doby, co mi bylo 16 let. Dělám si trenérské kurzy, ale pokud mě někdo bude chtít jako trenéra nebo manažera, to nevím. Jsem blízko konce kariéry a nevím, co pak bude. Ale opustit Manchester United, v rámci fotbalu, je jako spadnout z okraje útesu. Doufám, že je zde něco, co mi připadne vzrušující a budu se moci z toho těšit", uvedl anglický obránce.

V současné chvíli se Gary Neville zotavuje ze zranění a v příštím týdnu bychom už jej mohli vidět v sestavě Rudých ďáblů.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.