Novinky v MUFC

Tata Group může nahradit AIG. Woods opouští MU. Allardyce nechce Simpsona ani Villanueva. Larsson kritizuje Ronalda. Drinkwater se předvedl parádně. Solskjaer podporuje Eikrema. Pedersen volí Giggse. Získá Manchester United dalšího portugalce?

 Tata Group bude novým sponzorem?

Tata Group je průmyslová, ale také technologická, informační, automobilová, telekomunikační a hotelová firma. Tata Consultancy Services je také jedním ze sponzorů stáje Formule 1 – Ferrari.

Všichni víme, že v současné chvíli sponzoruje Manchester United AIG. V lednu jsme se ale dozvěděli, že v příštím roce spolupráce AIG s Manchesterem United končí, jelikož AIG neprodlouží smlouvu.

V takové situaci je tedy důležité najít nového sponzora. Velkou konkurencí pro Tata Group je například Sahara Group. Potvrzené jsou také domluvy s leteckou společností AirAsia. Mezi další favority můžeme také zařadit Prudential, nebo arabskou telekomunikační firmu Saudi Telecom.

 Woods odchází do Doncasteru Rovers…

Druholigový tým Doncaster Rovers získal dva nové hráče: Kazengu LuaLua a Garyho Woodsa.

18-letý brankář Manchesteru United přišel na Old Trafford v roce 2007 z Cambridge United. Nedokázal se prosadit do prvního týmu, přestože odchytal zápas proti Aberdeenu United.

Sir Alex Ferguson se rozhodol, že jej tedy nechá odejít. Woods tedy bude pokračovat  na Keepmoat Stadium. Podepsal smlouvu do konce této sezóny. I v Doncasteru jej čeká těžká práce, jelikož bude muset bojovat o pozici jedničky s Neilem Sullivanem.

 Simpson se vrátí do United…

Manažer Blackburnu Rovers, Sam Allardyce nechce získat Simpsona natrvalo. Danny Simpson se tedy vrátí po sezóně do United. Podobně dopadne i záložník Carlos Villanueva, který moc nepřesvědčil během hostování z Audax Italiano.

Simpson momentálně hraje za rezervní tým.

Larsson kritizuje Ronalda za simulování…

Henrik Larsson tedy určitě chce Cristiana Ronalda rozhodit před zápasem Švédska s Portugalskem. Henrik se velmi pustil do Ronalda, kterého osočil ze simulování.

Drinkwater ukazuje svůj talent…

 Záložník Manchesteru United nastoupil za reprezentaci Anglie-U19. Anglie sice remizovala 0:0, ale Danny Drinkwater byl na hřišti velkou oporou. V 60. minutě mohla Anglie vést 1:0, ale jeho střela trefila tyč.

Solskjaer je nadšený z výkonů Eikrema…

Manažer rezervy Manchesteru United, Ole Gunnar Solskjaer byl nadšený z výkonu svého svěřence, Magunsa Eikrema. Branka tohoto hráče zajistila mladíkům výhru na Riverside Stadium. 

 Podle Pedersena je nejlepším hráčem roku Ryan Giggs…

Záložník Blackburnu Rovers, Morten Gamst Pedersen tvrdí, že nejlepším hráčem roku v Premier League je Ryan Giggs. Podle něj je neuvěřitelné, co ve svém věku předvádí. Pedersen také označil Giggse za velice milého člověka.

 United mají zájem o portugalského mladíka?

 Podle SkySports má hned několik týmů z Premier league zájem o mladíka Sportingu Lisabon, Afonso Taire. Tohoto hráče sleduje také Chelsea, Everton nebo Tottenham.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.