Rooney bude chybět v jednom utkání

Anglická fotbalová asociace FA potvrdila, že Wayne Rooney bude za své vyloučení v utkání s Fulhamem potrestán zákazem činnosti na jedno utkání.

Anglický útočník Manchesteru United byl vyloučen v sobotním ligovém utkání proti Fulhamu, které United prohráli nečekaně 2:0. Rooney nejprve viděl žlutou kartu za držení domácího Dacourta, ke konci zápasu pak Rooney viděl žlutou kartu podruhé a musel jít předčasně do sprch. Rooneymu se udělení druhé žluté karty nelíbilo, jelikož mu ji Phil Dowd udělil za to, že hodil vztekle míč. Rooney při odchodu do šaten pak ještě vztekle praštil do rohového praporku. Útočníkovi za to hrozila delší pauza, ale Anglická fotbalová asociace nakonec rozhodla, že hráč bude potrestán zákazem činnosti na jeden zápas. Rooney tak zmešká 5. dubna ligové utkání proti Aston Ville, které se bude hrát na Old Trafford.

"Spolu s Philem Dowdem jsme objasnili, že poté, co byl hráč vyloučen, nedošlo ke slovnímu napadení. Co se týče incidentu, kdy praštil do rohového praporku, rozhodčí to neviděl a my jsme Waynu Rooneymu napsali, abychom mu připomněli jeho povinnosti", řekl mluvčí FA.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.