Půjde Ronaldo do autoškoly?

Půjde Cristiano Ronaldo nebo Carlos Tévez do autoškoly? Mnohem více se dozvíte v následujícím článku.

 

Asociace fotbalistů Premier League se rozhodla, že hráčům nabídne zdarma začátečnické i zdokonalovací lekce v autoškole. K tomuto kroku se odhodlala po nedávné havárii, při níž Cristiano Ronaldo z Manchesteru United zcela zdemoloval svoje superrychlé Ferrari. Mezitím jeho spoluhráči Carlosi Tevézovi zase zabavili luxusní Bentley, protože neměl platný řidičský průkaz.

"Ronaldo měl velké štěstí, že se mu nic nestalo. Stačilo málo a měl minimálně po fotbalové kariéře. Jeho příklad je opravdu varováním," prohlásil šéf hráčské asociace Gordon Taylor. "Ten nápad není vůbec špatný, protože fotbalisté v Premier League se po silnicích prohánějí v mimořádně rychlých a silných vozidlech a mnohdy si s nimi neporadí," komentuje situaci deník BBC. "A většinou jde o mladé hráče, kteří často netuší, co jejich motor pod kapotou dokáže."

Jak zase ukazuje Tévezův případ, mnohdy také nevědí, že nemají potřebné doklady a porušují zákon již tím, že za volant usednou. Asociace podle všeho nabídne lekce hráčům neznámým i superhvězdám tak, aby se vyhnuli lovcům senzací i veřejnosti. Vymyslet utajení je podle BBC největším oříškem celé plánované akce.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.