Carrick je rád, že se United vyhnuli Britům

Michael Carrick je rád, že se Manchester United ve čtvrtfinále Ligy Mistrů vyhnul anglickým týmům, ale i tak očekává proti Portu těžké utkání.

Manchester United se v prvním utkání čtvrtfinále Ligy Mistrů představí na Old Trafford 7. dubna proti Portu, odveta je pak na programu o týden později 15. dubna. V dalších utkáních se střetnou Liverpool s Chelsea, Barcelona s Bayernem Mnichov a Arsenal vyzve španělský Villarreal. Anglický záložník Michael Carrick byl s losem spokojen, jelikož měl tušení, že Manchester United nastoupí proti jednomu z anglických týmů.

"Vždycky je zde velká šance, že proti sobě nastoupí anglické týmy a myslel jsem si, že nyní to bude čekat nás. Je velmi těžké hrát proti anglickému týmu, protože se velmi dobře známe, což v minulosti dokázal Liverpool, když hrál s Chelsea. V posledních letech se střetli několikrát a vždy to byly velmi vyrovnané a těžké zápasy. Když hrajete v Evropských soutěžích a je příjemné hrát proti týmu z jiné země a v tomto ohledu jsme s losem spokojeni. Je to pouze dobrý los, pokud projdeme dále a postoupíme, na to si budeme muset počkat. Ale věříme si a máme z toho dobrý pocit", řekl Michael Carrick pro manutd.com

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.