Becks: United do finále LM

David Beckham stále věří, že Manchester United se po špatných výsledcích zvedne a dokáže se dostat na vrchol svých cílů. Bývalý hráč Red Devils je přesvědčený, že United se přinejmenším probojují do finále Ligy Mistrů.

 

David Beckham stále dokazuje, že Manchester United stále miluje. Becks tvrdí, že v letošním finále Ligy Mistrů se utká klub jeho srdce Manchester United a jeden z nejlepších týmů současnosti Barcelona.

"Ve finále Champions League se podle mě utká Manchester United a Barcelona. Manchester United má velice silný tým, ale jestli chce titul v Anglii, bude si muset dát pozor na Liverpool, který má Stevena Gerrarda," varuje Beckham.

David Beckham je v Ac Milán na hostování do konce sezóny z Los Angeles a spekuluje se, že by se z jeho hostování stal trvalí přestup. Ale Ac Milán se nedokázalo v minulé sezóně umístit v Serii A na prvních čtyřech místech a tak v Champions League "abstinuje" a hrají pouze pohár UEFA.

"Champions League mě fascinuje. Miluju, když můžu hrát za evropský velkoklub a nastupovat v Lize Mistrů," netají se Becks. "Kdyby se ve finále Champions League utkal Ac Milán proti Manchesteru United, měl bych asi problém. Jednak bych chtěl Champions League vyhrál, ale zase bych to samé chtěl pro United. Bylo by to těžké rozhodování," usmívá se Becks.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.