Ben Foster do anglické reprezentace

Brankář Ben Foster byl povolán do anglické reprezentace a to i přesto, že v Manchesteru United nedostává dostatek herních příležitostí.

Svěřence Fabia Capella čekají dva zápasy – nejprve nastoupí v sobotu večer v přátelském utkání proti Slovensku a ve středu se pak střetnou s Ukrajinou v kvalifikačním boji o MS. Oba zápasy se budou hrát ve Wembley. Od doby, kdy Capello vystřídal na lavičce Albionu Stevena McClarena, byl Ben Foster často zraněný a nedostal tak příležitost, aby se ukázal v národním týmu. Nedávno ale Foster předvedl úžasný výkon ve finále Carling Cupu proti Tottenhamu přímo před zraky Fabia Capella, kterého zaujal a dostal tak pozvánku do anglické reprezentace.

"Vezmu Bena Fostera. Hodně lidí mi řeklo, že je to velmi dobrý brankář, ale často byl zraněný. Viděl jsem ho v TV a pak chytal ve finále Carling Cupu, kde jsem jej také viděl. Překvapil mě svojí důvěrou. Doufal jsem, že ho uvidím v FA Cupu v zápase proti Fulhamu, ale Sir Alex Ferguson jej nepostavil. Příští týden ho ještě otestuji v tréninku a pak se rozhodnu, zda-li bude hrát", řekl italský manažer.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.