Ryan Giggs: Stále to je v našich rukách

Zkušený hráč Manchesteru United Ryan Giggs byl zklamaný druhou po sobě jdoucí ligovou porážkou poté, co United neuspěli na Craven Cottage.

Velšský záložník v rozhovoru pro MUTV správně poznamenal, že Manchester United zůstane na prvním místě Premier League bez ohledu na dnešní výsledek utkání Liverpoolu s Aston Villou. Pro United je navíc přiznivá zpráva, že Chelsea včera prohrála s Tottenhamem 1:0.

"Tento výsledek jsme neočekávali… ale je to lepší, když víme, že Chelsea také prohrála. Musíme se soustředit na vlastní práci, nestarejme se o ostatní týmy. Stále to máme ve svých rukou. Samozřejmě jsme s výsledkem zklamáni. Poté, co jsme minulý týden prohráli, jsme zde chtěli předvést dobrý výkon. Ale v prvním poločase se nám to vůbec nedařilo – naše přihrávky byly nedbalé a vůbec jsme se nepohybovali. Nemohli jsme se dostat do tempa", řekl Giggs.

Podle Ryana Giggse brzké vyloučení Paula Scholese stojí za tím, že Manchester United podal podprůměrný výkon, ale uznává, že červená karta byla spravedlivá.

"Scholesyho vyloučení bylo pro nás dvojitou ranou, jelikož byl vyloučen a Fulham navíc kopal penaltu. Byl to ale přirozený instinkt, pokud jste na brankové čáře, snažíte se míč vyrazit. Měl smůlu, že byl tím posledním mužem, ale vyloučení bylo správné. Když jsme dostali branku a měli jsme o jednoho hráče méně, museli jsme trošku změnit styl hry. V druhém poločase jsme hráli mnohem lépe. Vytvořili jsme si řadu šancí a jejich brankář předvedl několik dobrých zákroků. Pokud bychom alespoň jednu šanci proměnili, vyvíjel by se zápas jinak, ale nebylo tomu tak. Někteří z našich hráčů teď jedou pryč na reprezentační přestávku. Snad se nikdo nezraní a vrátíme se zpátky na dráhu v utkání proti Aston Ville", zakončil Giggs.