Rezerva: United-Hull City 4:0

 Rezerva Manchesteru United si připsala další vítězství. Mladí hráči United porazili ve včerejším zápase Hull City 4:0.

 

 Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný. Poté měl více šancí Manchester United, ale stále nemohl vstřelit první branku. Jako první se na listinu střelců zapsal Kiko Macheda. Po chybě Nathana Hanleyho měl už útočník United situaci jednoduchou. Od této chvíle byl na hřišti pouze jeden tým.

Na 2:0 zvýšil v 30. minutě Danny Welbeck po krásné přihrávce Possebona. Tom Woodhead neměl šanci zasáhnout. Třetí branku přidali hráči United až po přestávce. Lee Martin perfektně našel Welbecka, který vystřelil. Jeho střela gólem neskončila, ale následná dorážka Possebona znamenala gól na 3:0. Possebon měl situaci velice lehkou, protože byl pár metrů od branky.

 Velkou šanci měl také Welbeck, ale tentokrát si s jeho střelou poradil Woodhead. Podobně jako Welbeck dopadl Drinkwater. Poslední branku vstřelil technickou střelou Lee Martin. Manchester United tedy vyhrál 4:0.

V tomto zápase nastoupil také Tomasz Kuszczak. Tomasz neměl příliš práce. Pouze na začátku zápasu chytil dvě velké šance Ryana Kendalla.

United: Kuszczak – Eckersley (Eikrem 56), C. Evans, De Laet, Fabio (Gill 46) – Drinkwater, James, Possebon, Martin – Macheda, Welbeck (Bryan 73).

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.