Rio spoléhá na Evanse

Při neúčasti Nemanji Vidice kvůli trestu bude teď celý Manchester United a Rio Ferdinand spoléhat za ‚náhradu‘ Jonnyho Evanse.

 

Nemanja Vidic dostal v sobotním utkání s Liverpoolem červenou kartu a anglická fotbalová federace rozhodla o jeho trestu, který mu zakazuje odehrát příští dvě utkání Premier League proti Fulhamu a Aston Ville. Proto teď celý Manchester věří, že Jonny Evans dokáže svého spoluhráče kvalitně nahradit.

 Jonny Evans už v této sezóně nejednou zaskakoval za Ria Ferdinanda nebo Nemanju Vidice, za kterého naposledy ‚zaskočil‘ v prvním utkání osmifinálového boje proti Interu Milán, ve kterém předvedl úžasný výkon a dokázal ubránit útočná esa v čele se Zlatanem Ibrahimovicem a Adrianem. Podle některých byl v tomto zápase lepší než jeho parťák ze stoperského postu Rio Ferdinand, který věří, že Jonny si se svou novou úlohou poradí dobře.

"Jonny je velmi kvalitní obránce. Je ještě mladý, ale už si zvykl a dokáže se se vším dobře vypořádat," myslí si o Jonnym Rio Ferdinand, který bude Evansovi v nejbližších zápasech Premier League parťákem.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.