Rozhovor s Evrou

 Patrice Evra odpovídal na otázky pro oficiální web Manchesteru United. Určitě se dozvíte několik zajímavostí o hráčích United.

 

Kdo je podle tebe nejaktivnějším hráčem během tréningu?

Hmmm… Myslím, že to je Ji Sung Park. Na tréningu běhá stejně jako v zápase. Stále je plný energie. Na tréningu se proti němu hraje velmi špatně, protože on je většinou všude. Jednou je před tebou a za chvíli je na druhé straně hřiště. On je jako duch!

 A kdo je nejpasivnější?

(smích)… Tony Strudwick, náš fitness trenér!

Kterého spoluhráče považuješ za nejinteligentnějšího?

Odpověd je jednoduchá – Edwin van der Sar. On je velice zkušený a má velký přehled. Skvěle se s ním hraje, protože si s obránci dokáže vyjasnit problémy a celá obrana je poté mnohem jistější, když má za sebou tak skvělého dirigenta.

Kdo je podle tebe největším vtipálkem v kabině?

Podle mne Nani. Je to člověk, který je skvělým hráčem a tvrdě pracuje na tréningu, ale přitom také baví celý tým a vždy mě dokáže rozesmát.

 Kdo se nejlépe obléká?

 (Mezitím prochází Ryan Giggs, který ukazuje na Vidice a říká: "On se dnes oblékl nejlépe.") (Patrice se začne smát) Vrátíme se zpátky k otázce. Já si myslím, že nejlépe se obléká Tomasz Kuszczak.

A kdo se obléká špatně?

Kdyby tady stále byl Louis Saha, tak řeknu jeho. Ale jelikož tady už nehraje, tak opět volím Tomasze Kuszczaka. On se někdy oblékne perfektně, ale někdy zase velmi špatně.

Jaké bylo tvé první auto?

Byl to stříbrný Volkswagen Golf. Měl jsem ho, když jsem hrál v Paříži.  Mám na něj dobré vzpomínky.

 Jak si pamatuješ na moment, kdy jsi dal první branku za Manchester United?

První branku jsem vstřelil proti Evertonu na Old Trafford, což bylo skvělé. Když se mi to povedlo poprvé, tak jsem chtěl ten pocit zažít zase. Určitě by mi udělalo radost, kdybych vstřelil nějakou další branku.

Kdo má podle tebe v týmu United nejlepší výběr hudby?

Tady se není o čem bavit- já mám nejlepší výběr. Mám rád každý druh muziky. Od RNB, Hip Hopu až po Rock. Snažím se vnímat hudbu v šatně co nejlépe.

Kdyby jsi byl trenérem a měl by jsi vybrat pět hráčů do sestavy, kteří hráči by to byli?

Ryan, Scholesy, Fletch, Park a Tevez.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.