Rezerva: Rochdale – United 1:4

Rezerva Manchesteru United postoupila do semifinále Lancashire Senior poté, co porazila Rochdale 4:1 i díky hattricku Fabia.

Utkání pro rezervu Manchesteru United ale nezačalo vůbec dobře a už po několika minutách dostal domácí Rochdale do vedení Joe Reidy. Poté ale přišla show brazilského hráče v dresu United Fabia. V 21. minutě byl Fabio faulován v pokutovém území a kopala se penalta. Tu ale Fabio neproměnil, když vůbec netrefil branku. Vše ale odčinil o pět minut později, když se střelecky prosadil po akci svého krajan Rodriga Possebona. United se dostali do vedení ještě před koncem prvního poločasu, když Fabio překonal domácího brankáře Sama Russella podruhé. Fabio zkompletoval svůj hattrick po pár minutách hry v druhém poločase, když do branky dorazil hlavičku obránce Olivera Gilla. Skóre utkání uzavřel Danny Welbeck, který upravil na konečných 1:4 pro rezervu Manchesteru United. Rezerva United tak postoupila do semifinále Lancashire Senioru Cupu, v kterém obhajuje prvenství z minulé sezóny.