Park: Musíme zapomenout a pokračovat dále

Park Ji-Sung říká, že Manchester United musí co nejrychleji zapomenout na ostudnou porážku 1:4 od Liverpoolu a připomíná, že to jsou právě hráči United, kteří mají ligový titul ve svých rukou.

Jihokorejský reprezentant Park Ji-Sung byl jeden z nejlepších hráčů Manchesteru United v dnešním utkání proti Liverpoolu, které Rudí ďáblové ostudně prohráli na domácím hřišti 1:4. Park je samozřejmě s porážkou zklamán, ale uvádí, že on i jeho spoluhráči se musí dívat do budoucnosti a ne do minulosti.

"Je jasné, že to pro nás není dobrý výsledek. Ale liga ještě nekončí a my jsme stále na vrcholu. Pokud budeme předvádět dobré výkony, tak jak se nám to dařilo v minulosti, po zbytek ligových utkání, pak tato porážka nebude zas až takový problém", řekl Park pro oficiální webové stránky anglického klubu.

Manchester United v dalším zápase Premier League nastoupí proti Fulhamu na jeho hřišti v sobotu 21. března. Toto bude šance pro United, aby na porážku zapomněli a vrátili se do starých kolejí.

"Až do příštího víkendu nás nečeká žádné utkání, takže je dobré, že si můžeme odpočinout a připravit se na utkání proti Fulhamu. Musíme zapomenout na tento výsledek, protože jsem si jistý, že příští týden budeme zpět a předvedeme dobrý výkon. Máme před sebou ještě deset ligových utkání, takže je opravdu důležité, abychom vyhráli naše utkání a abychom vyhráli titul, musíme hrát dobře", zakončil Park.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.