Sir Alex Ferguson k dnešnímu utkání

Sir Alex Ferguson litoval chyby v obraně v utkání proti Liverpoolu, ale odmítl svést vinu na Nemanju Vidice a říká, že jeho tým nyní musí jediné – odpovědět.

Manchester United v této sezóně v lize na Old Trafford remizoval pouze úvodní utkání s Newcastlem, jinak zde všechny zápasy vyhrál. To platilo až do dnešního zápasu s Liverpoolem, který zde vyhrál 4:1.

"Je těžké obhajovat porážku 4:1. Dostali jsme se do vedení, ale pak jsme zápas zahodili. Je těžké toto přijmout. Ale v tomto klubu je to vždy o tom, jak na to zareagujeme, jak na to odpovíme. Když prohrajete zápas – odpovíte. A to je přesně to, co uděláme", řekl Sir Alex Ferguson.

Nemanja Vidic udělal velkou hrubku při první obdržené brance, kdy Fernandu Torresovi lehce dovolil zmocnit se míče. V druhém poločase se pak nechal vyloučit, když fauloval Stevena Gerrarda, což vedlo ke třetí brance v síti United. Sir Alex Ferguson ale nesvaluje vinu na Vidice.

"Nemanja v této sezóně předváděl neuvěřitelně vyrovnané výkony. Hráči prostě někdy nemají svůj den a on udělal chybu. Je to ale jenom člověk a všichni hráči dělají chyby. Bohužel to pro nás přišlo draho", dodal skotský manažer.

Manažer Manchesteru United si rovněž nestěžoval na to, že byl srbský obránce vyloučen.

"Vypadalo to, jako kdyby měl Gerrard jasnou šanci vstřelit branku. Zda mohl zasáhnout ještě Rio, to nevím. Nemůžu debatovat na toto vyloučení. Kdyby se to stalo na druhé strane, také bychom požadovali červenou kartu", zakončil Fergie.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.