Rooney: Nesnáším Liverpool a chci jej zničit

Anglický reprezentant a bývalý hráč Evertonu Wayne Rooney hovoří před sobotním zápasem s Liverpoolem…

Když jste fanouškem Manchesteru United, je skoro jistá jedna věc – máte nenávist k Liverpoolu. Wayne Rooney, který vyrůstal v Liverpoolu jako fanoušek Evertonu se otevřeně vyjádřil, že nemůže vystát červenou polovinu Merseyside. Svěřenci Rafa Beniteze přijedou v sobotu na Old Trafford, pokud by se Manchesteru United podařilo v tomto utkání zvítězit, skoro definitivně by tak byly pohřbeny šance Liverpoolu na zisk anglického titulu. Wayne Rooney by si samozřejmě nepřál nic jiného a pro bulvární plátek The Sun uvedl:

"Už se velmi těším na toto utkání. Vyrůstal jsem jako fanoušek Evertonu, má celá rodina fandí Evertonu, takže jsem vyrůstal v nenávisti k Liverpoolu a to se nezměnilo. Utkání na Old Trafford pro ně bude určitě velmi těžké. Vědí, že potřebují vyhrát, potřebují tři body. Určitě je budou chtít získat, stejně tak ale jako my. Pokud vyhrajeme, ukončíme tak šance Liverpoolu na titul, takže proto už se na utkání moc těším".

I když by se Manchesteru United podařilo Liverpool porazit, neměli by ještě ale titul jistý. V poslední době se pod novým manažerem Guusem Hiddinkem zvedla londýnská Chelsea, která by ještě mohlo do boje o titul promluvit. Rooney si je tohoto faktu samozřejmě dobře vědom.

"Myslím si, že pokud vyhrajeme, tak ukončíme šance Liverpoolu na titul, ale je zde samozřejmě také ještě Chelsea. Takže se i nadále budeme muset soustředit a hrát naplno. Ještě nebudeme mít nic vyhráno. Jestli vyhrajeme, budeme v čelní pozici, vlastně my už v ní jsme. Chelsea je ale pořád tady a o titulu ještě nebude rozhodnuto", dodal Rooney.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.