Fergie po zápase

Manchester United si včera večer poradil s Interem Milán 2:0 a jako vždy si můžete přečíst pozápasový rozhovor s manažerem Sirem Alexem Fergusonem.

 

"Nebudu tipovat, koho dostaneme v losu čtvrtfinále. Jsme všichni velmi šťastní, že se nám podařio postoupit a můžeme pokračovat v další cestě. Jestli budeme i nadále pokračovat ve výkonech, které odvádíme, tak myslím, že se můžeme dostat až do finále. V dalším kole chceme znovu vyhrát a nezáleží ani na tom, s kým se utkáme. Jsem přesvědčen, že se můžeme stát Mistry Evropy," řekl v pozápasovém rozhovoru Fergie pro MUTV.

"Ale teď už k zápasu s Interem. Po prvním bezbrankovém utkání jsme stále věděli, že Inter je nejtěžší soupeř, kterého můžeme v této soutěži potkat. Očekávali jsme, že Inter bude bojovat na maximum, protože chce tuto trofej vyhrát a tak jsme se na ně museli pořádně připravit," rozmlouvá Sir Alex.

"V zápase jsme byli lepší než soupeř a skvěle jsme také do něj vstoupili. Vidicova trefa byla fantastická, která nám dala vedení. V úvodních minutách jsme hráli vyspělý a fantastický fotbal. Ale poté začal zlobit i soupeř, což je na evropské scéně zcela očekávatelné," pokračuje Ferguson.

"Inter byl ke konci prvního poločasu opravdu nebezpečný a tak jsme poločas docela přivítali. Po poločasu se mé mužstvo uklidnilo a prezentovalo se lepší hrou než v prvním půlce."

"Na začátku druhého poločasu vstřelil Ronaldo branku, která nám dodala klid. Když poslal Inter do hry Adriana s Figem, začal jsem se ale bát. Ferdinand s Vidicem byli dnes naprosto fantastičtí a vše si pohlídali. Ale i Edwin zaslouží uznání po svých zákrocích," chválí své mužstvo The Boss.

"Celý zápas jsme měli jenom jeden cíl a ten jsme splnili. S výhrou jsem spokojen," zakončuje Fergie.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.