Rio Ferdinand apeluje na fanoušky United

Obránce Rio Ferdinand vyzývá každého fanouška Manchesteru United, který se zítra přijde podívat na Old Trafford na odvetné utkání osmifinále Ligy Mistrů proti Interu Milán, aby nešetřil hlasivkami.

Anglický reprezentační obránce překonal zranění kotníku, které utrpěl v posledním utkání United proti Fulhamu, a zítra bude připraven nastoupit do utkání odvety osmifinále Ligy Mistrů proti Interu Milán. Ferdinand vyzývá fanoušky, aby pomohli Manchesteru United porazit svěřence Jose Mourinha.

"Když fanoušci vytvoří v utkání proti Interu Milán skvělou atmosféru, pak budou jako náš 12. hráč v poli. Vzpomínám si, jaké to bylo, když jsem zde nastoupil ještě v dresu West Hamu a Leedsu United. Někteří z hráčů soupeře možná ještě nebyli na Old Trafford a právě tento druh atmosféry může rozhodnout. Utkání proti Barceloně byla jedna z nejlepších fotbalových nocí, kdy jsem nastoupil, co se týče atmosféry. Fanoušci byli opravdu hlasití. Před i pak po zápase byla neuvěřitelná atmosféra. Bylo to úžasné. Old Trafford je ohromný stadion, který má velkou tradici a historii, ale když zde vejdete a vidíte, jak fanoušci šílí, vidíte tu vášeň a touhu na tribunách – je to pro nás všechny opravdová inspirace", řekl Rio Ferdinand pro United Review.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.