Fergie a Mourinho před zítřejším zápasem

Manažer Sir Alex Ferguson a jeho protějšek na lavičce Interu José Mourinho hovoří o svých šancích před zítřejším zápasem …

 

Zítra se na Old Trafford utká domácí Manchester United s Interem Milán a rozhodne se o tom, kdo postoupí do čtvrtfinále na úkor druhého. 

  "Před duelem s Interem trénují s mužstvem i hráči, kteří nastoupit nemohou. Stejně tak jako před duelem s Barcelonou v minulé sezóně, kdy to prospělo k lepší atmosféře v týmu a mělo to baječný efekt. V Miláně jsme byli jasně lepší. Inter měl jen pár světlých chvílí ve druhém poločase. Hráči byli tehdy velmi koncentrováni a to nám pomohlo být lepší než Inter," řekl o zítřejším zápase Sir Alex.

José Mourinho, trenér Interu se nejprve vyjádřil k tomu, zda-li by mohl někdy v budoucnu trénovat Manchester United: "Jestli chcete slyšet, že nikdy nebudu manažerem Manchesteru United, tak vám nemůžu odpovědět. Vynikající kluby potřebují vynikající manažery, ale nikdy nevíte co se stane. Anglická federace chtěla, abych trénoval reprezentac Anglie, což je nejvyšší pocta co v Anglii můžete dosáhnout, ale já se teď do Anglie vracet nechci" řekl Mourinho pro News of the World.

O zítřejším zápase se portugalec vyjádřil takto: "Mám připravené velmi zajímavé útočné plány, ale nevím, zda je můžu proti Manchesteru zítra použít. Chivu, Samuel, Materazzi a Burdisso nám zítra budou zřejmě chybět. Na místo stopera asi postavím Balotelliho. Mario je urostlým obráncem a věřím, že si s útočníky United poradí."

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.