Scholes: Umíme vyhrávat trofeje

 Manchester United může na konci soutěže oslavit zisk šesti trofejí. Podle Paula Scholese se zkušenosti mohou ukázat jako to nejdůležitější na hře Manchesteru United.

 

Za poslední dva roky získal Manchester United primát dvakrát v Premier League a jednou v Champions League.

I teď se hráči United mohou spolehnout na zkušenosti Edwina van der Sara, Paula Scholese, nebo Ryana Giggse, kteří nehrají o velké trofeje poprvé.

" Zkušenosti mohou být ve velkých zápasech klíčové. Hodně hráčů v našem týmu vyhrálo hodně trofejí, takže uričtě víme, jak vyhrávat," řekl Scholes.

" Je docela těžké si vzpomenout na rok 1999, ale stále si pamatuju na ten boj o tituly. Přesto nikdy nemůžeš myslet na to, že vyhraješ všechno. V tu chvíli jsme si říkali, že můžeme dojít daleko. V případě, že v lize budeme mít už jen tři, nebo čtyři zápasy a v každém soutěži budeme v semifinále, tak pak můžeme pomýšlet na trofeje," řekl Scholes.

Manchester United v této sezóně už získal tři trofeje. Vyhrál Community Shield Cup, Mistrovství Světa Klubů, ale také vyhrál Carling Cup. Paul Scholes věří, že vítězství v těchto soutěžích pomůže mladým hráčům, pro které to bylo první vítězství.

" Vítězství nad Spurs ve finále a zisk Ligového poháru mladým hráčům pomůže. Získají jistotu, která se bude hodit i v dalším ligových ročnících. I přesto si ale myslím, že již teď jsou velmi draví a sebevědomí, což jim pomáhá dělat na hřišti velké věci. Určitě je budeme potřebovat," zakončil Scholes.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.