PRL:Manchester United- Middlesbrough 1:0

Rezervní tým Manchesteru United po těžké bitvě porazil rezervní tým Middlesbrough 1:0 v rámci Barclays Premier Reserve League. Jedinou branku vstřelil v 93. minutě Fabio.

Zápas byl od prvních minut velmi zajímavý. Nebezpečné situace byly na obou stranách. Nejlepší se nakonec ukázala obrana, která pro Middlesbrough hrála dobře až do 93. minuty.

Poslední akci zápasu měli hráč United. Faulovaný byl v pokutovém území Fabio. stejný hráč si postavil míč na penaltu a s přehledem ji proměnil. Rezerva Manchesteru United tak získala další tři body.

Manchester United – Middlesbrough 1:0 (0:0)
Branky: Fabio 93′ (k.)

United: Zieler – De Laet, C Evans, Gill, Fabio – Eikrem (Norwood, 56′), James, Possebon, Martin, Tosic – Brady (Stewart, 76′).

11 Middlesbrough 13 -9 11

Akademie Manchesteru United hrála naposledy zápas proti Stoke City, který prohrála po brance Brunta 0:1. Tabulku Premier Academy League si můžete prohlédnout níže.