Manucho: Rád bych pokračoval v United

Manucho doufá, že jeho působení v Hull City mu pomůže prosadit se v budoucnosti do sestavy Manchesteru United.

Angolský útočník přišel do Manchesteru United minulý rok v lednu, ale ihned byl poslán na hostování do řeckého týmu Panathinaikos Atény, aby zde získal pracovní povolení a mohl tak hrát za United. V první polovině této sezóny nastoupil za Manchester pouze ke třem utkáním a to vždy jako střídající hráč. Na Old Trafford útočník nedostával dostatek prostoru a tak se manažer Red Devils Sir Alex Ferguson rozhodl afrického útočníka poslat na hostování do konce sezóny do Hull City.

25letý útočník v tomto týdnu nastoupil jako střídající hráč do utkání proti Fulhamu a svojí brankou v nastaveném čase rozhodl o vítězství Hullu na Craven Cottage. Manucho doufá, že v této sezóně nastřílí ještě nějaké branky a pomůže Hullu City k přežití v nejvyšší anglické soutěži. Časem by ale rád pronikl do sestavy Manchesteru United.

"Pro Hull City chci nyní odevzdat maximum a potom uvidíme, co bude dál. Pokud se mi podaří nastřílet další branky, bude to dobré pro každého. Plán je ten, že se vrátím do United a pokusím se využít šanci. Pokud z působení v Hull City vytěžím maximum, kdo ví?", řekl Manucho pro Daily Mirror.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.