Ben Foster vyhlíží nový kontrakt

Agent fotbalového brankáře Bena Fostera potvrdil, že by v nejbližší době měly proběhnout jednání ohledně nového kontraktu.

Podle některých spekulací Manchester United údajně anglickému brankáři nabídl nový kontrakt po finále Carling Cupu s Tottenhamem, kde Ben Foster zazářil. Foster chytil hned první penaltu Jamieho O’Hary a pomohl tak United k zisku Carling Cupu poté, co zápas skončil po 120ti minutách bez branek a o vítězi musely rozhodnout pokutové kopy. Hráčův agent Lee Payne ale uvedl, že Foster ještě žádný nový kontrakt nedostal a jednání teprve budou probíhat. Fosterův současný kontrakt vyprší na konci příští sezóny.

"Některé zprávy tvrdily, že Ben se dohodl na nové smlouvě, ale to není pravda. Ben je v současnosti velmi šťastný, ale jednání s Manchesterem United ještě nezačaly", řekl Lee Payne pro skysports.com.

Anglického brankáře ihned po utkání s Tottenhamem vyzdvihl manažer klubu Sir Alex Ferguson, který opět potvrdil, že Foster jednou bude brankářskou jedničkou jak Manchesteru United, tak anglické reprezentace.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.