Park: Koncentrujeme se na každý zápas

 Ji-Sung Park byl při včerejší zápase Manchesteru United proti Newcastlu United. Právě on přihrál na rozhodující branku, kterou vstřelil Berbatov.

 

" Viděl jsem, že obránce chce nahrát brankářovi, ale udělal to špatně, proto jsem mohl získat míč. Věděl jsem, že nemůžu střílet, protože brankář už byl velice blízko. Uviděl jsem Berbatova, kterému jsem se rozhodl nahrát. Bylo velké štěstí, že přihrávka se k němu dostala. Když Berbatov dokázal skórovat, tak jsem měl velkou radost," dodal Park.

Díky této výhře má Manchester United sedmibodový náskok před Liverpoolem a Chelsea.

 " Bylo to velké vítězství. Naši rivalové vyhráli den před námi, proto jsem museli zvítězit, abychom si udrželi dobrý náskok. V poslední sezóně jsme cítili, jaká je to role, když vás někdo dotahuje. Každý zápas je pro nás výzvou a vždy hrajeme pod lehkým tlakem, což nám ale pomáhá k ještě větší koncentraci," přiznal Park.

" Sedmibodový náskok je skvělý, ale všichni víme, že nás čeká ještě hodně zápasů. Nic není jisté. Chceme i nadále hrát dobrý fotbal a koncentrovat se na další zápasy. Díky tomu bychom měli na konci sezóny slavit vítězství v Premier League," zakončil Park.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.