Fergie: Nebyl to dobrý výkon

 Sir Alex Ferguson je spokojený s vítězstvím na St James´ Parku, ale uznává, že jeho tým nehrál dobře. Hlavně úvod do včerejšího zápasu byl hodně špatný, přesto Fergie tvrdí, že nejdůležitější jsou tři body.

 

" Nebyl to skvělý výkon z naší strany. Měli jsme špatný začátek zápasu a Newcastle měl hodně šancí. Měli jsme si poradit s touto situací lépe. Nejdůležitější jsou ale vybojované tři body, přestože to nebyl náš den," řekl Ferguson.

" Pro Newcastle to byl důležitý zápas. Je to velký tým a ví, jak má hrát. Hráli s míčem skvěle na obě strany. Při první brance měli hodně štěstí. Edwin van der Sar míč neudržel a zakončení pro ně bylo lehké. Poté měli hráči Newcastlu ještě další šance, ale naštěstí je nevyužili. Martins trefil tyč, což bylo velmi nebezpečné," dodal Ferguson.

 " Dokázali jsme zápas ale otočit, což zase ukázalo naší vnitřní sílu. Veříme v naše hráče, kteří vždy na hřišti nechají vše. Zápas s Newcastlem je vždy těžký a proto jsme rádi, že máme tři body," přiznal Sir Alex.

" Myslím, že dnes jsme postavili trochu jiný tým. Newcastle tvrdě útočil a hledal vždy šanci pro střelu. Určitě jejich tým chválím. My jsme si na šanci počkali a dokázali jsme zvítězit," zakončil Sir Alex Ferguson.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.