United se zúčastní AUDI Cupu

Manchester United se na konci července zúčastní turnaje čtych světových klubů.

 

Poháru, který se odehraje v mnichvoské Allianz Areně, která patří týmům Bayern Mnichov a Mnichov 1860 se zúčastní čtveřice týmů – domáci Bayern, Ac Milán, Manchester United a Boca Juniors.

Turnaj se bude hrát 29. a 30. července. 29. července se utkají Bayern s Milánem a Manchester United s Bocou. Zápas proti argentnskému klubu bude pro Carlose Téveze nečím speciální, protože Boca ho dostala do vrcholového fotbalu. V turnaji se mohou potkat také nejlepší  fotbalisté součastnosti i minulosti – Cristiano Ronaldo proti Ronaldinhovi s Kaká. Jestli se do té doby uzdraví Owen Hargreaves a United i Bayern se dostanou do finále, tak se Hargreaves utká se svým bývalým klubem.

Losování se zůčastnili Wes Brown za United, Genaro Gattuso za Ac Milán, za Bocu Carlos Bianchie a za domácí Bayern Willy Sangol.

"Jsem všichni velmi šťastní, protože se nám na tento turnaj podařilo získat čtyři světové top kluby. Myslím, že to bude skvělí svátek fotbalu a skvělí dárek pro AUDI k jejímu 100 letému výročí," řekl Rupert Stadler z automobilky AUDI.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.