Sir Bobby: Ryan hraje v životní formě

Ryan Giggs se v této sezóně nedostává tak často do základní sestavy jako v minulých letech, ale i přesto Sir Bobby Charlton tvrdí, že hraje Giggs v životní formě.

 

Ryan Giggs nedávno prodloužil smlouvu, která ho na Old Trafford drží do konce příští sezóny. A díky výkonům, které letos předvádí utvrdil Bobbyho Charltona v tom, že Ryan hraje v životní formě.

"Myslím, že to je nejlepší sezóna, kterou za klub odehrál. Na hřišti nechává vše, střílí branky a odebírá soupeřům míče. Je ve světové formě. Někteří hráči by si mohli vzít z jeho hry příklad. Myslím, že je skvělým vzorem pro ostatní hráče," obdivuje Ryana Bobby Charlton.

Sir Bobby se také vyjádřil o Benu Fosterovi, který v neděli předvedl skvělý výkon a ukázal, kdo je nástupcem Edwina Van Der Sara. 

"Má jedinečný talent. V příští sezóně bude pro Edwina Van der Sara velikou hrozbou v boji o post jedničky," uvádí Charlton.

Sir Bobby Charlton také vyjádřil svůj názor na pozici United v Premier League, kde mají svěřenci Sira Alexe 7 bodů náskok na druhou Chelsea a Liverpool a k tomu ještě zápas k dobru.

"Lidé tvrdí, že Manchester United už má vítěztví skoro jisté. Já si to zatím nemyslím. Liga ještě neskončila a před námi je ještě dost zápasů, ve kterých se střetneme se silnými soupeři. Jsme favorité, ale rozhodovat se bude na hřišti," dodává Sir Bobby.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.