Ben: Reprezentace? Mám ještě čas

Ben Foster se po utkání s Tottenhamem potkal s trenérem anglické reprezentace Fabiem Capellem. Ben Foster ale není nijak nadšený, protože ví, že do reprezentace se dostane jen když bude tvrdě pracovat.

 

V neděli se Ben prezentoval skvělými zákroky a všemu dal korunku, když vychytal penaltové střelce Tottenhamu. Ale teď se bude muset Foster vrátit zpátky na tribunu, protože pevné místo v brance má Edwin Van der Sar.

"Před převzetím trofeje jsem se potkal s Fabiem Capellem. Podal mi ruku a řekl mi ‚dobrá práce‘. Byl to skvělý moment, ale jsem realista. Potřebuji odehrát více zápasů. Pochybuji, že dostanu povolání do reprezentace když budu vykonávat v Manchesteru roli trojky," netají se Ben Foster.

"Capello udělal v reprezentaci opět pořádek, ale jestli se tam chce někdo dostat, tak musí tvrdě pracovat a pravidelně hrát," zklamaně dodává Ben.

Důvodem, kvůli kterému Ben nechytá pravidelně za United je Van der Sar. Holandský brankář má momentálně skvělou fazónu a překonává všelijaké rekordy.

"Zase nechci, abych po jednom dobrém zápase chytal furt. Jako klub chceme vyhrát všechny trofeje a Edwin vykonává svojí práci skvěle. Jeho rekordy jsou fantastické. Jestli budu chytat nezáleží na mě, ale na manažerovi, který dává přednost Edwinovi a ten ho nezklame," myslí si Ben.

"Manchester United je nejlepší klub na světě a já v něm chci zůstat co nejdéle to půjde. Jsem ještě mladý a věřím, že jednou dostanu pořádnou šanci, které se chytnu a budu chytat pořád. Teď jsem odchytal dobrý zápas a věřím, že mi to pomůže. Vím co dokážu a to mi dodává klid," ukončuje Ben Foster.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.