Hráč měsíce Únor

Opět je tu pravidelná rubrika, ve které volíte nejlepšího fotbalistu Manchesteru United v měsíci únor.

 

 Dimitar Berbatov – Tento temperamentní Bulhar skóroval a oslnil v zápase proti Fulhamu, kdy United zvítězili 3:0. Poté také předvedl dobrý výkon proti Interu v Lize Mistrů.

Cristiano Ronaldo – Ronaldo se pomalu vrací ke své staré formě, skóroval proti Derby v Fa Cupu a vstřelil nádherný gól proti Blackburnu, z přímého volného kopu.

Ryan Giggs – Giggsy, který rozhodl zápas s West Hamem po své skvělé individuální akci. Dobře se prezentoval i v utkání Ligy Mistrů proti Interu, kdy výborně organizoval hru United ze středu zálohy.

 Michael Carrick – Michael diktoval tempo hry v Miláně, díky svým skvělým přihrávkám. Jeden z italských článků ho dokonce nazval velkolepým.

Rio Ferdinand –  Rio byl v únoru opravdu všudypřítomný. V Miláně ukázal svojí formu, řídil obranu, která Ibrahimoviče a Adriana nepustilla do šancí.

 

Myslím, že volba bude určitě velmi těžká, protože v únoru víceméně nikdo nevyčníval a celý tým pracoval dokonale. Doufám také, že vás ve volbě neovlivní sympatie k Ronaldovi a bude volit podle výkonů v zápasech :-).

BlueBoard.cz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.